Graduaties - 2022

29/10/2022: oranje stip

Wilbaux Eden (groep 2)


29/10/2022: 4e kyu

De Cooman Yoran  (groep 2)


26/10/2022: 4e kyu

De Rycker Jelena (groep 3)


22/06/2022: 3e kyu

Mallé Robbe (groep 3)


15/06/2022: 4e kyu

Salhi Gheita (groep 3)


11/06/2022: 1ste kyu

De Wae Silke (groep 4)


08/06/2022: 2e kyu

Dessyn Lars, Rébérez Lasse en Joostens Ferre (groep 3)


01/06/2022: oranje stip

Rubin Arno (groep 2)


11/05/2022: 1ste kyu

Bouquet Luna, Bouquet Simon, Vandroogenbroeck Lisa (groep 3) en Kartounian Mats (groep 4)


11/05/2022: 4e kyu

Potiau Eden (groep 2)


04/05/2022: gele stip

El Haddad Chetioui Imrane (groep 1)


20/04/2022: 5e kyu

Sergoyne Lize en Bionda Sofia (groep 1)


02/04/2022: 4e kyu

Rutten Anke (groep 2) 


02/04/2022: 5e kyu

Lavendomme Maxim (groep 1)


26/03/2022: 4e kyu

Geeroms Lilli en Cicchini Moestermans Emmy (groep 3)


23/03/2022: gele stip

De Leener Thijs (groep 1)


23/03/2022: 5e kyu

De Wit Nand, Massaoudi Souleyman, Massaoudi Noam en Vanderheyden Finn (groep 1)


19/03/2022: gele stip

El Batik Mehdi (groep 1)


19/03/2022: 5e kyu

El Batik Mohamed (groep 1)


16/03/2022: 5e kyu

Vandeputte Finn, Bouchetat Anyr, Goessens Léa en Baten Miel. (groep 1)


13/03/2022: 4e kyu

Goeman Lars (groep 3)


02/03/2022: 4e kyu

Goeman Lars (groep 2)


26/02/2022: 1ste kyu

De Rijs Brent (groep 4)


26/02/2022: 3e kyu

Rébérez Siene (groep 2)


26/02/2022: 5e kyu

De Rycker Lennert, Verschueren Astrid, De Witte Camil en De Witte Youston (groep 2)  


09/02/2022: 3e kyu

 Van Waes Sander (groep 3)


09/02/2022: 5e kyu

Aelbrecht Wout en El Khattouti Zayd (groep 1)


05/02/2022: 4e kyu

Vandeputte Jade (groep 2)


29/01/2022: 1ste kyu

Huysman Wout (groep 4) 


29/01/2022: 3e kyu

El Mrabet Mehdi (groep 3)


29/01/2022: 4e kyu

Verpoest Lander (groep 3)


29/01/2022: 5e kyu

Verpoest Warre, Wailly Martin, Biondo Giulia en Meyskens Mila (groep 1)


22/01/2022: 5e kyu

Pindi Aaron en Pindi Warren (groep 1)

Free Joomla templates by Ltheme