Graduaties - 2017

Geschreven door Jurgen Roels.

20/12/2017: 4e kyu

Abaev Eliza en Depauw Tibe (groep 3)


22/11/2017: 3e kyu

Birtoc Melinda. (groep 3)


15/11/2017: Oranje stip

Abaev Hassan (groep 2).


15/10/2017: 2e Dan

Raeymaekers Sara en Roels Jurgen. (groep 4)


10/09/2017: 1e Dan

Robberechts Tim. (groep 4)


26/08/2017: 3e kyu

Casier Lode en Versonnen Ward. (groep 4)


28/01/2017: Oranje stip

Neirinckx Cil, Marshal Simon, De Baerdemaeker Chadi en De Pauw Thibaut. (groep 2)


07/06/2017: 2e kyu

Huysman Wout. (groep 3)


03/06/2017: 5e kyu

Bornauw Sander. (groep 4)


06/05/2017: gele stip

Rutten Anke, Ateca Miguel en Danneel Axl. (groep 1)


27/04/2017: gele stip

Abaev Umar, Reberez Siene, Vanderstraeten Lio, Lars Leo, Wesley Walsdorf, Mallé Robbe en Leon Cools. (groep 1)


26/04/2017: 5e kyu

Janssens Lars. (groep 1)


22/04/2017: 3e kyu

Bouquet Luna en Bouquet Simon. (groep 2)


22/04/2017: 4e kyu

Van Der Beken Ilana en Kartounian Nea. (groep 2)


25/03/2017: 5e kyu

Mallé Lore en Joostens Ferre. (groep 1)


22/03/2017: 4e kyu

Florenca Rais. (groep 3)


15/03/2017: 5e kyu

De Boeck Miel, Elongo Bosenga Nathan, Huygens Nisse, Kastrati Yasin, Maggi Kian en Verpoest Lander (groep 1)


11/03/2017: 3e kyu

Glorioso Pieter (groep 3)


8/03/2017: 4e kyu

De Valck Keoni. (groep 3)


8/03/2017: 5e kyu

Diallo Yassemine en Grich Sabri (groep 1)


04/03/2017: 5e kyu

De Boeck Klaas, Demaret Sarah, Meert Dante, Peeters Jort (groep 1)


08/02/2017: 3e kyu

Kartounian Mats (groep 3)


01/02/2017: 3e kyu

Huysman Mathijs, Fransman Luca en Impatient Wesley (groep 3)


28/01/2017: 3e kyu

Van Droogenbroeck Lisa (groep 2)


28/01/2017: Oranje stip

Rébérez Lasse (groep 2)


28/01/2017: 4e kyu

Desseyn Noor en Huysman Tine (groep 2)


28/01/2017: 5e kyu

Desseyn Lars en Van Der Beken Shana (groep 2)


25/01/2017: 3e kyu

Tistaert Jens en Raes Korneel. (groep 3)


18/01/2017: 3e kyu

Ateca Elycia. (groep 3)


18/01/2017: 2e kyu

De Rijs Brent. (groep 3)


18/01/2017: 2e kyu

Van Buggenhout Jente. (groep 4)